Warning: A non-numeric value encountered in /home/amb/ftp/www.belt.edu.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

Kursy językowe dla osób dorosłych

Kursy językowe dla tej grupy wiekowej prowadzone są na wszystkich poziomach znajomości języka, przy czym opanowanie jednego poziomu nauki wymaga 120 godzin nauki.

Na kursach tych szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikowania, płynność mówienia oraz poprawność językową. Szczególny nacisk jest położony na tworzenie u słuchacza poczucia językowej pewności siebie. Szczególnie atrakcyjną ofertą dla osób pracujących, które nie mają czasu na naukę w dni powszednie, są kursy sobotnie.

Zajęcia na kursach sobotnich przewidziane są dla grupy wiekowej od lat 16 i odbywają się na wszystkich poziomach nauczania. Jedno sobotnie spotkanie trwa 180 minut (4 godziny lekcyjne), a cały kurs 120 godzin lekcyjnych.

Kursy językowe dla początkujących

Jeśli myślisz o rozpoczęciu nauki od podstaw, wybierz kurs dla początkujących. W niewielkiej grupie i w kameralnej atmosferze poznasz zasady gramatyki, podstawowe słownictwo i proste idiomy. Interesujący program lekcji i odpowiednie do Twojego poziomu metody nauczania pozwolą Ci na szybkie postępy w nauce.

Kursy dla średnio i zaawansowanych

Słuchaczom na wyższych poziomach oferujemy bogaty program rozwijania umiejętności językowych, obejmujący wszystkie aspekty języka, od gramatyki i słownictwa po umiejętności niezbędne do zdawania zaawansowanych egzaminów certyfikatowych.

Szczególnie polecamy nasze kursy dla osób bardzo zaawansowanych, które pragną jeszcze bardziej udoskonalić swoją znajomość języka.